Solidarność Podbeskidzie “Solidarność Podbeskidzia” 11/2019 w „Gazecie Beskidzkiej” i w internecie

“Solidarność Podbeskidzia” 11/2019 w „Gazecie Beskidzkiej” i w internecie

“Solidarność Podbeskidzia” 11/2019 w „Gazecie Beskidzkiej” i w internecie

W najnowszym numerze bezpłatnego miesięcznika „Gazeta Beskidzka”, który ukazał się w środę, 20 listopada, znajdziemy nowy numer „Solidarności Podbeskidzia”.

Biuletyn-Solidarnosc-Podbeskidzia-MID-2W najnowszym numerze „Solidarności Podbeskidzia” znajdziemy m.in. artykuł o działalności „Solidarności” Służby Więziennej, która powstała w bielskim areszcie. Są tam też bieżące informacje m.in. na temat podwyżek – tych wywalczonych w Bielsko-Bialskim Ośrodku Sportu i Rekreacji i tych, o które walczy „Solidarność” Poczty Polskiej. Jest artykuł o licealistach z Kęt i Oświęcimia, którzy wykazali się imponującą wiedzą o „Solidarności”, a także zapowiedź konkursów, które podbeskidzka „Solidarność” organizuje dla uczniów szkół średnich naszego regionu. To tylko część tego, co można przeczytać w najnowszej „Solidarności Podbeskidzia”….

“Gazetę Beskidzką” z naszą wkładką znaleźć można w blisko stu punktach kolportażu na terenie całego Podbeskidzia. Odebrać ją będzie można także w siedzibie Zarządu Regionu oraz w biurach Oddziałów “S”.

Jego cyfrowa wersja jest do pobrania TUTAJ (strona 1) oraz TUTAJ (strona 2)

Zapraszamy do lektury!

Author: Rzecznik