Solidarność Podbeskidzie Rajd “Solidarności” za nami

Rajd “Solidarności” za nami

Rajd “Solidarności” za nami

Udostępnij na:

W sobotę 5 września odbył się doroczny Ogólnopolski Rajd Górski NSZZ “Solidarność”, tradycyjnie organizowany przez podbeskidzki Zarząd Regionu.

Blisko 130 osób – związkowców i członków ich rodzin – wzięło udział w sobotę, 5 września, w tradycyjnym dorocznym Ogólnopolskim Rajdzie „Solidarności” zorganizowanym przez podbeskidzkich związkowców przy wsparciu Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”. W tym roku rajdowe trasy prowadziły szlakami Beskidu Żywieckiego na Halę Miziową.

Na rajdowej mecie została odprawiona polowa Msza św. dla związkowców i ich rodzin. Tam też odbył się tradycyjny konkurs wiedzy turystycznej oraz nastąpiło podsumowanie rajdu i wręczenie nagród. Puchar Przewodniczącego Komisji Krajowej dla najliczniejszej drużyny po raz kolejny przypadł związkowcom z „Solidarności” spółki Proseat z Bielska-Białej – była to 53-osobowa grupa zorganizowana przez szefa tej organizacji Rafała Tyrałę.

„Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom rajdu, którzy wyruszyli na rajdowe szlaki i zdecydowali się razem z nami aktywnie spędzić tę wrześniową sobotę. Do zobaczenia za rok”- powiedział po zakończeniu rajdu Marek Bogusz.

 

Udostępnij na:

Author: Rzecznik