Solidarność Podbeskidzie Rajd „Solidarności” za nami…

Rajd „Solidarności” za nami…

Rajd „Solidarności” za nami…

Udostępnij na:

Ponad stu związkowców i członków ich rodzin wzięło udział w sobotę, 25 września 2021 roku, w tradycyjnym dorocznym Ogólnopolskim Rajdzie „Solidarności” zorganizowanym przez podbeskidzkich związkowców przy wsparciu Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”.

W tym roku rajdowe trasy prowadziły okolicami źródeł Czarnej Wisełki – szlakami Beskidu Śląskiego na szczyt Baraniej Góry. Na rajdowej mecie, usytuowanej przy schronisku turystycznym na Przysłopie, polową Mszę św. dla związkowców i ich rodzin odprawił ks. Mateusz Dudkiewicz z bielskiej parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tam też organizatorzy rajdu, w tym szef podbeskidzkiej „Solidarności” Marek Bogusz, wręczyli Puchar Przewodniczącego Komisji Krajowej dla najliczniejszego zespołu. Po raz kolejny przypadł on związkowcom z „Solidarności” spółki Proseat z Bielska-Białej – była to ponad 40-osobowa grupa zorganizowana przez szefa tej organizacji Rafała Tyrałę.

Na rajdowej mecie przeprowadzony też został tradycyjny konkurs wiedzy turystycznej.

„Dziękuję wszystkim uczestnikom rajdu, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i wyruszyli na rajdowe szlaki. Do zobaczenia za rok”- powiedział po zakończeniu rajdu Marek Bogusz.

Udostępnij na:

Author: Rzecznik