Solidarność Podbeskidzie Ostre strzelanie w Goleszowie

Ostre strzelanie w Goleszowie

Ostre strzelanie w Goleszowie

Udostępnij na:

Blisko pięćdziesięciu zawodników wzięło udział w zawodach strzeleckich, zorganizowanych przez podbeskidzką „Solidarność” w sobotę, 20 maja, na strzelnicy w Goleszowie. Strzelcy walcząc o zdobycie pucharów konkurowali w strzelaniu z pistoletu CZ 75 i z karabinku beryl.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wśród zawodników byli przedstawiciele kilkunastu komisji zakładowych „Solidarności” z całego Podbeskidzia, min. Z bielskich spółek Aluprof, Nemak, Tauron Ciepło, Grammer, z cieszyńskiej Celmy, Polifarbu, Straży Miejskiej, Pogotowia Ratunkowego, ZGK i cieszyńskiej Organizacji Terenowej „S” oraz z Kuźni Skoczów.

W strzelaniu z pistoletu najlepsi okazali się Łukasz Handzlik ze spółki Nemak, Daniel Handzlik z Aluprofu oraz Artur Pietyra z Tauronu Ciepło. Ze strzelaniem z karabinku beryl najlepiej poradzili sobie Józef Pietyra (Tauron Ciepło), Artur Pietyra (także Tauron Ciepło) oraz Paweł Grochal z ZGK Cieszyn.

Głównym organizatorem strzeleckiego turnieju w Goleszowie był Piotr Gołąb z podbeskidzkiego Działu Rozwoju Związku. Organizację zawodów finansowo wsparła spółka Przedsiębiorstwo Górnicze Silesia z Czechowic-Dziedzic.

 

 

 

 

 

Udostępnij na:

Author: Rzecznik