Solidarność Podbeskidzie Ostatnie posiedzenie Zarządu Regionu

Ostatnie posiedzenie Zarządu Regionu

Ostatnie posiedzenie Zarządu Regionu

Udostępnij na:

W piątek, 8 czerwca, odbyło się ostatnie w tej kadencji posiedzenie Zarządu Regionu Podbeskidzie NSZZ “Solidarność”. Łącznie w ciągu minionych czterech lat członkowie ZR spotykali się 47 razy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

To ostatnie w tej kadencji, a dla niektórych członków ZR także pożegnalne, zebranie poświęcone było głównie omówieniu dokumentów na zbliżające się Walne Zebranie Delegatów – Zarząd przygotował i będzie rekomendował delegatom kilkanaście projektów uchwał i stanowisk. Omówiona została także obecna sytuacja Regionu po czterech latach pracy obecnego ZR. Także to zostanie przedstawione na WZR w sprawozdaniu ustępujących władz Regionu Podbeskidzie.

Sprawozdawczo-wyborcze XIII Walne Zebranie Delegatów NSZZ “Solidarność” Regionu Podbeskidzie odbędzie się dokładnie za tydzień, w piątek 15 czerwca. Już dziś wiadomo, że część członków obecnego Zarządu Regionu nie będzie się starać o reelekcję. Jednym z nich będzie Leszek Kłaptocz z PKP Cargo Czechowice-Dziedzice, który przez trzy ostatnie kadencje był członkiem Zarządu Regionu i jego Prezydium. – Czas się żegnać, bo w przyszłym roku przechodzę na emeryturę. Dziękuję wszystkim za lata wspólnej pracy – powiedział Leszek Kłaptocz na zakończenie ostatniego zebrania ZR.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Udostępnij na:

Author: Rzecznik