Solidarność Podbeskidzie Choć kandydatów jest wielu…
WYBIERZMY STANISŁAWA SZWEDA

Choć kandydatów jest wielu…
WYBIERZMY STANISŁAWA SZWEDA

Choć kandydatów jest wielu…
WYBIERZMY STANISŁAWA SZWEDA

Udostępnij na:

Zbliżają się wybory parlamentarne. Nie możemy udawać, że to głosowanie nas nie interesuje: jest rzeczą oczywistą, że od tego, kogo wybierzemy, zależeć będzie przyszłość Polski, przyszłość każdego z nas. Dlatego ważne jest, byśmy wzięli udział w tych wyborach i wybrali najlepszych, sprawdzonych już ludzi. Podbeskidzka „Solidarność” jest przekonana, że głosy oddane na Stanisława Szweda nie będą głosami zmarnowanymi…

Nie możemy narzekać na brak kandydatów. Wszyscy składają mnóstwo obietnic. Każdy deklaruje, że będzie walczył o powszechną szczęśliwość i obfitość. Dlatego tak ważne jest, aby patrzeć nie tylko na obiecanki, ale też doświadczenie, dotychczasową postawę i dorobek. Stanisław Szwed jest kandydatem wyjątkowym. Nigdy nie zaprzestał członkostwa w NSZZ „Solidarność”, nigdy nie zawiódł związkowców. Na forum Sejmu RP zawsze reprezentował interesy ludzi pracy. Jest na co dzień dostępny dla związkowców, zawsze gotowy służyć członkom „Solidarności” swą radą i pomocą. Od ponad dziesięciu lat pełni funkcję przewodniczącego Prezydium Krajowego Zjazdu Delegatów naszego związku. Nieprzypadkowo „Tygodnik Solidarność” przyznał mu zaszczytny tytuł Związkowca Roku.

Kandydatów jest wielu, ale my, związkowcy, jesteśmy przekonani, że dla „Solidarności” najbardziej cennym i sprawdzonym kandydatem jest Stanisław Szwed. Warto, byśmy nadal mieli go jako naszego reprezentanta w Sejmie RP!

Przewodniczący
Zarządu Regionu Podbeskidzie
NSZZ „Solidarność”
MAREK BOGUSZ

Udostępnij na:

Author: Sekretariat