• Początek24 lipca

• Koniec24 lipca

Szkolenie “Uprawnienia związków zawodowych…”

„Uprawnienia związków zawodowych po zmianach. Praktyczne konsekwencje nowelizacji Ustawy o związkach zawodowych” – to temat szkolenia, jakie dla związkowców z Podbeskidzia organizuje Edenred Polska. Odbędzie się ono w środę, 24 lipca w siedzibie podbeskidzkiej „Solidarności”.

Edenred-Color LogoSzkolenie jest bezpłatne dla organizacji związkowych. Liczba miejsc jest ograniczona, zapisy przyjmuje wiceprzewodniczący podbeskidzkiej „Solidarności” Stanisław Sołtysik do 19 lipca br. (tel. 33 812 67 90, 603 321 939).

– Szkolenie to będzie bardzo merytoryczne i interesujące, a temat jest bardzo ważny dla nas, związkowców. Organizator zapewnia doświadczonego prelegenta, więc naprawdę warto wziąć w nim udział. Trzeba dodać, że takie szkolenie odbędzie się tylko jeden raz – mówi Stanisław Sołtysik.

Program szkolenia można znaleźć TUTAJ

Venue